Strażnicy demokracji pełnią kluczową rolę w monitorowaniu uczciwości wyborów. 7 lipca dołącz do Akademii Demokracji w Koninie i zyskaj umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie działać w komisjach wyborczych.

 Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Oferuje wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych. Szkolenia prowadzone są przez zespół doświadczonych prawników i praktyków.

Pełnienie roli męża zaufania wyborczego to oczywiście wielka odpowiedzialność, ale również niezwykła szansa na wpływanie na uczciwość i przejrzystość procesu wyborczego. Jako mężowie zaufania, mamy kluczową rolę w zapewnieniu, że głosy wyborców są szanowane i uwzględniane. To nie tylko nasz obowiązek, ale też szansa do budowania zaufania w społeczeństwie – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Projekt dofinansowany jest z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Szkolenie odbędzie się już  7 lipca w Koninie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl