Marzysz o tym, aby Twoje głosy miały realny wpływ na demokratyczne decyzje? Fundacja Niezależne Media zaprasza do udziału w unikalnym programie szkoleniowym, który zmienia zasady gry w demokratycznym procesie wyborczym. Akademia Demokracji pozwala przygotować się na nadchodzące wybory parlamentarne w Polsce.

Akademia Demokracji, zorganizowana przez Fundację Niezależne Media, to zespół doświadczonych prawników i praktyków, którzy pragną dzielić się wiedzą i doświadczeniem związanymi z wyborami. Projekt ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Składa się z warsztatów skierowanych do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Naszym celem jest umocnienie poczucia odpowiedzialności obywatelskiej i budowanie społeczeństwa obywatelskiego.Jako obywatele mamy moc wpływania na losy naszego kraju i kształtowania przyszłości. Niezależnie od tego, czy jesteś głosującym, członkiem komisji czy obserwatorem społecznym, Twój udział w procesie wyborczym jest kluczowy – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Busko Zdrój zaprasza na szkolenie już 18 sierpnia. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl