Dołącz do Akademii Demokracji i uczestnicz w tworzeniu przyszłości. Fundacja Niezależne Media zaprasza do udziału w innowacyjnym projekcie szkoleniowym, który ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych
w Polsce.

Akademia Demokracji składa się z zespołu doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami. Oferuje seminaria w formie kilkugodzinnych zajęć, z praktycznymi warsztatami i teoretycznymi prezentacjami. Projekt dedykowany jest osobom zainteresowanym pracą  w komisjach wyborczych.

Praca w komisjach wyborczych to nie tylko służba społeczna, ale również okazja do zdobycia cennego doświadczenia i lepszego zrozumienia zasad demokratycznego systemu. Nasze szkolenia dają narzędzia i wiedzę niezbędną do konstruktywnego wpływania na otaczającą nas rzeczywistość. Razem możemy budować lepszą przyszłość – podkreśla Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie odbędzie się już 18 sierpnia w Tarnobrzegu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl