Już 25 czerwca w Zabrzu zagości Akademia Demokracji – innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media. Umożliwia on pozyskanie wiedzy oraz umiejętności, które pozwolą skutecznie działać w komisjach wyborczych i wpływać na uczciwość wyborów.

 Projekt składa się z zespołu doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami, co pozwala oferować wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych. Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce.

Podnoszenie świadomości obywatelskiej jest kluczem do budowania silnej i odpowiedzialnej społeczności. Pragniemy, aby nasi uczestnicy nabrali świadomości swoich praw i obowiązków, aby zrozumieli wagę aktywnego udziału w demokratycznym procesie decyzyjnym – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Akademia Demokracji pojawi się ze szkoleniem w Zabrzu 25 czerwca. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl