Chcesz czynnie uczestniczyć w demokratycznym procesie wyborczym? Teraz to możliwe! Akademia Demokracji zagości w Gliwicach już 24 czerwca. Projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media umożliwia pozyskanie wiedzy oraz umiejętności, które pozwolą skutecznie działać w komisjach wyborczych.

 Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Składa się z zespołu doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami, co pozwala oferować wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Naszym celem jest zapewnienie uczestnikom solidnych fundamentów, które umożliwią im skuteczną kontrolę i uczestnictwo w demokratycznym procesie wyborczym. Wnikliwe seminaria stanowią niezastąpiony narzędzie dla tych, którzy pragną w pełni zrozumieć i wpływać na rozwój demokratycznych standardów w naszym społeczeństwie – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie w Gliwicach odbędzie się 24 czerwca. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl