Fundacja Niezależne Media zaprasza do udziału w Akademii Demokracji – innowacyjnym projekcie szkoleniowym, który zmienia zasady gry w demokratycznym procesie wyborczym. Przygotuj się na nadchodzące wybory parlamentarne w Polsce i zyskaj niezbędną wiedzę, aby wziąć udział w budowaniu uczciwości i zaangażowania obywatelskiego.

 Projekt składa się z warsztatów skierowanych do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych. Szkolenia prowadzi zespół doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami. Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów

w Polsce.

Poprzez zwiększenie świadomości obywatelskiej możemy budować społeczeństwo, które ma pełną świadomość swojej roli w kształtowaniu przyszłości. To kluczowy krok w umacnianiu demokratycznych wartości i zapewnianiu równości, uczciwości i uczestnictwa dla wszystkich obywateli – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie odbędzie się już 25 czerwca w Bielsku-Białej. Chęć udziału można zgłaszać poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl