Interesuje cię praca w komisjach wyborczych i chciałbyś być dobrze przygotowany na nadchodzące wybory parlamentarne w 2023 roku? Jeśli tak, to Fundacja Niezależne Media ma dla Ciebie niezwykłą propozycję – Akademię Demokracji! Już 8 lipca w Starogardzie.

 System demokratyczny opiera się na wolnych i uczciwych wyborach, które stanowią podstawę rządzenia państwem. W kontekście zbliżających się wyborów parlamentarnych w Polsce, głównym zadaniem jest zagwarantowanie pełnej uczciwości procesu wyborczego oraz zapewnienie równych praw wszystkim obywatelom, zwłaszcza w kluczowym elemencie – głosowaniu i liczeniu głosów. W tym celu niezwykle istotne jest zaangażowanie wyborców i edukacja w zakresie prawa wyborczego.

Każdy krok na ścieżce w służbie demokracji, choć może być wymagający, stanowi cenny wkład w budowę lepszego i bardziej sprawiedliwego świata. Dlatego warto podjąć tę misję i razem dążyć do realizacji naszych wspólnych ideałów. To właśnie umożliwia Akademia Demokracji – podkreśla Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Projekt został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Szkolenie odbędzie się już 8 lipca w Starogardzie. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl