Wybory zbliżają się wielkimi krokami, dlatego warto już teraz przygotować się na wyzwania, jakie niesie za sobą udział w procesie wyborczym. Akademia Demokracji oferuje intensywne szkolenie, które pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności do skutecznego działania w komisjach wyborczych. Już 7 lipca w Słupsku.

 Projekt Fundacji Niezależne Media składa się z zespołu doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami, co pozwala oferować wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych. Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce.

Rola strażnika demokracji jest niezwykle ważna dla utrzymania i ochrony fundamentów społeczeństwa. To my, obywatele, mamy moc wpływu na losy naszego kraju poprzez aktywny udział w demokratycznym procesie wyborczym. Jako strażnicy demokracji, jesteśmy odpowiedzialni za przestrzeganie praw wyborczych i zapewnienie, że każdy głos ma znaczenie – zaznacza Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Akademia Demokracji pojawi się ze szkoleniem w Słupsku 7 lipca. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl