Fundacja Niezależne Media zaprasza do udziału w Akademii Demokracji – innowacyjnym projekcie szkoleniowym, który oferuje unikalne szkolenie, pozwalające lepiej zrozumieć i wpływać na zmiany w naszym społeczeństwie. To idealne przygotowanie do nadchodzących wyborów parlamentarnych w Polsce.

 Projekt składa się z warsztatów skierowanych do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych. Szkolenia prowadzi zespół doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami. Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów

w Polsce.

Akademia Demokracji zapewnia prawidłowe przygotowanie do roli strażnika demokracji. Bo to właśnie nasze zaangażowanie i czujność stanowią podstawę silnej oraz sprawiedliwej demokracji. Razem możemy tworzyć społeczeństwo, w którym rządzi uczciwość, równość i sprawiedliwość. Niech nasza rola strażników demokracji będzie dumnym dziedzictwem dla przyszłych pokoleń – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie odbędzie się już 7 lipca w Gdańsku. Chęć udziału można zgłaszać poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl