Zdobądź praktyczną wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia istotnej roli w demokratycznym procesie wyborczym. Akademia Demokracji, projekt dofinansowanyz Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, to Twoja droga do aktywnego uczestnictwa w budowaniu silniejszej i bardziej sprawiedliwej demokracji. Już 8 lipca w Wejherowie odbędą się szkolenia, które pozwolą skutecznie działać w komisjach wyborczych.

 System demokratyczny opiera się na wolnych i uczciwych wyborach. Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Szkolenia prowadzone są przez zespół doświadczonych prawników i praktyków.

Budowanie ścieżki w służbie demokracji to nie tylko wybór, ale również przywilej i odpowiedzialność. Każdy z nas ma możliwość zaangażowania się i wpływania na przyszłość społeczeństwa poprzez aktywny udział w procesie demokratycznym. To poprzez naszą determinację i oddanie możemy wzmacniać demokratyczne wartości, budować mosty między społecznościami i promować uczciwość oraz równość – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie w Wejherowie odbędzie się 8 lipca. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl