Fundacja Niezależne Media zaprasza do udziału w unikalnym programie szkoleniowym, który zmienia zasady gry w demokratycznym procesie wyborczym. Akademia Demokracji pozwala przygotować się na nadchodzące wybory parlamentarne w Polsce.

Akademia Demokracji, zorganizowana przez Fundację Niezależne Media to zespół doświadczonych prawników i praktyków, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z wyborami. Projekt ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Składa się z warsztatów skierowanych do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Naszym celem jest wzmocnienie fundamentów demokracji i umocnienie wiary w siłę partycypacji obywatelskie poprzez mobilizację i aktywizację obywateli. Każdy głos ma znaczenie, dlatego ważne jest, abyśmy razem budowali przyszłość naszego kraju – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie odbędzie się już 30 lipca w Przemyślu. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl