System demokratyczny opiera się na wolnych i uczciwych wyborach, a teraz Ty możesz mieć realny wpływ na ich przebieg! Akademia Demokracji, projekt dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, oferuje niezwykłą szansę udziału w intensywnych szkoleniach dla osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych.

 Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Oferuje wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Akademia Demokracji to zespół doświadczonych prawników i praktyków, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z wyborami. Nasze seminaria prowadzone są w formie kilkugodzinnych zajęć, z praktycznymi warsztatami i teoretycznymi prezentacjami. Uczestnicy mają okazję pogłębić wiedzę na temat prawa wyborczego i partii politycznych oraz wypracować umiejętności konkretnego działania – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Akademia Demokracji, zorganizowana przez Fundację Niezależne Media, odbędzie się już 11 sierpnia w Opolu. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl