Fundacja Niezależne Media zaprasza do udziału w Akademii Demokracji – innowacyjnym projekcie szkoleniowym, który zmienia zasady gry w demokratycznym procesie wyborczym. Przyłącz się i zdobądź niezbędną wiedzę.

Projekt składa się z warsztatów skierowanych do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych. Szkolenia prowadzi zespół doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami. Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce.

Potencjał demokracji tkwi w nas. Każdy obywatel ma w swoich rękach tę moc oddziaływania – możliwość wpływania na losy kraju, podejmowania decyzji i kształtowania przyszłości. Dzięki demokracji stajemy się nie tylko świadkami, ale także aktywnymi uczestnikami społeczeństwa. Odkryjmy i wykorzystajmy ten potencjał, bo to właśnie dzięki niemu nasza demokracja kwitnie i rozwija się – podkreśla Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie odbędzie się już 25 sierpnia w Garwolinie. Chęć udziału można zgłaszać poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl