Interesuje cię praca w komisjach wyborczych? Chciałbyś być dobrze przygotowany na nadchodzące wybory parlamentarne w 2023 roku? Jeśli tak, to Fundacja Niezależne Media ma dla Ciebie unikalną propozycję – Akademię Demokracji! Już 21 lipca w Brzozowie.

System demokratyczny opiera się na wolnych i uczciwych wyborach, które stanowią podstawę rządzenia państwem. W kontekście zbliżających się wyborów parlamentarnych w Polsce, głównym zadaniem jest zagwarantowanie pełnej uczciwości procesu wyborczego oraz zapewnienie równych praw wszystkim obywatelom, zwłaszcza w kluczowym elemencie – głosowaniu i liczeniu głosów. W tym celu niezwykle istotne jest zaangażowanie wyborców i edukacja w zakresie prawa wyborczego.

Wiedza na temat prawa wyborczego jest kluczowa dla skutecznego i świadomego uczestnictwa w demokratycznym procesie wyborczym. To właśnie znajomość przepisów i zasad umożliwia nam nie tylko pełne wykorzystanie naszych praw wyborczych, ale przede wszystkim skuteczne uczestnictwo w procesie demokratycznym. Akademia Demokracji wzbogaci Twoją wiedzę i umożliwi aktywną rolę w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Akademia Demokracji skupia się na budowaniu świadomości obywatelskiej i dostarcza uczestnikom szczegółowych informacji na temat prawa wyborczego. Szkolenie odbędzie się już 21 lipca w Brzozowie. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl