Czujesz, że Twój głos ma znaczenie i chcesz go skutecznie wykorzystać? Fundacja Niezależne Media zaprasza do udziału w Akademii Demokracji, innowacyjnym projekcie szkoleniowym, który ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce.

Akademia Demokracji składa się z zespołu doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami. Projekt, dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, oferuje intensywne seminaria, skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych.

Projektujemy nasze seminaria w taki sposób, aby były interaktywne, inspirujące i motywujące. Chcemy, by nasi uczestnicy zyskali nie tylko teoretyczne podstawy, ale także konkretną wiedzę i umiejętności, które będą mogli natychmiast zastosować w praktyce. Naszym celem jest, abyśmy razem budowali lepsze społeczeństwo obywatelskie, oparte na wiedzy i aktywnym działaniu – podkreśla Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie odbędzie się już 20 sierpnia w Kielcach. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl