Chcesz czynnie uczestniczyć w demokratycznym procesie wyborczym? Teraz to możliwe! Dołącz do Akademii Demokracji w Sulęcinie i zyskaj umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie działać w komisjach wyborczych.

Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Składa się z zespołu doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami, co pozwala oferować wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Nasze szkolenia nie tylko dostarczają wiedzy, ale również rozwijają umiejętności niezbędne do skutecznego pełnienia roli obywatelskiej. Chcemy wychować pokolenie, które będzie aktywnie działać na rzecz demokratycznych zmian. Nasz program wyznacza liderów do kształtowania przyszłości naszego kraju – zaznacza Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Projekt dofinansowany jest z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Szkolenie odbędzie się już 20 sierpnia w Sulęcinie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl