Fundacja Niezależne Media zaprasza do udziału w Akademii Demokracji – innowacyjnym projekcie szkoleniowym, który zmienia zasady gry w demokratycznym procesie wyborczym. Przygotuj się na nadchodzące wybory parlamentarne w Polsce i zyskaj niezbędną wiedzę, aby wziąć udział w budowaniu uczciwości i zaangażowania obywatelskiego. Już 28 lipca w Lublinie.

Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Składa się z warsztatów skierowanych do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Akademia Demokracji to inicjatywa dedykowana wszystkim, którzy pragną mieć realny wpływ na rozwój naszej demokracji. Poprzez nasze intensywne szkolenia i warsztaty, uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego angażowania się w procesy decyzyjne. Dążymy do tego, aby każdy obywatel miał pełną wiedzę i umiejętności, aby aktywnie uczestniczyć w demokratycznym procesie wyborczym – zapewnia Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Seminaria prowadzi zespół doświadczonych prawników i praktyków, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z wyborami. Szkolenie w Lublinie odbędzie się już 28 lipca. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl