System demokratyczny opiera się na wolnych i uczciwych wyborach, a teraz Ty możesz mieć realny wpływ na ich przebieg! Akademia Demokracji, projekt dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, oferuje niezwykłą szansę udziału w intensywnych szkoleniach dla osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Oferuje wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Akademia Demokracji to zespół doświadczonych prawników i praktyków, którzy pragną podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem związanymi z wyborami. Nasza misja polega na przekazywaniu praktycznych umiejętności oraz dostarczaniu pełnego obrazu prawa wyborczego. Jesteśmy gotowi wspierać uczestników w przygotowaniu do odpowiedzialnej roli w komisjach wyborczych i budowaniu demokratycznych standardów w Polsce – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Akademia Demokracji, zorganizowana przez Fundację Niezależne Media, odbędzie się już 16 czerwca w Zduńskiej Woli. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl