Akademia Demokracji, projekt dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów otwiera drzwi do tworzenia demokratycznej przyszłości. Już 22 lipca we Wrocławiu odbędą się szkolenia, które pozwolą skutecznie działać w komisjach wyborczych i wpływać na uczciwość wyborów.

System demokratyczny opiera się na wolnych i uczciwych wyborach. Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Szkolenia prowadzone są przez zespół doświadczonych prawników i praktyków.

Naszym celem jest budowanie społeczeństwa, w którym obywatele aktywnie angażują się w proces wyborczy i chronią wartości demokratyczne. Akademia Demokracji daje uczestnikom narzędzia do pełnienia roli strażników demokracji – jednostek gotowych poświęcić swój czas i energię, aby wypełnić obowiązki w duchu demokratycznych wartości – podkreśla Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie we Wrocławiu odbędzie się 22 lipca. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl
e-mail: szkolenie@akademia-demokracji.pl